Andrzejki

28 listopada  w naszej szkole Samorząd Uczniowski zorganizował andrzejkowy wieczorek z tańcami i wróżbami.

Dzień Pluszowego Misia

25 listopada 2019r. obchodziliśmy w naszej szkole niezwykłe święto – Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji wszystkie dzieci  przyniosły ze sobą swoje ukochane pluszowe maskotki..

Uczniowie klasy VI wraz z wychowawcą przygotowali program artystyczny dla koleżanek i kolegów oddziału zerowego. Były tańce,zagadki, gry, zabawy, prace plastyczne i słodkie „misiowe upominki”.

Na koniec każdy otrzymał dyplom uczestnika zabawy z okazji Dnia Pluszowego Misia.

Był to niezapomniany i pełen wrażeń dzień.

Zapraszamy do fotorelacji.

Sukces naszych uczniów w Gminnym Konkursie Krasomówczym

W dniu 21 listopada 2019r. dwóch uczniów z klasy V : Dominik Hołuj oraz Michał Musiński, pod opieką p. Agnieszki Pawlak, reprezentowali naszą szkołę podczas Gminnego Konkursu Krasomówczego w PSP w Bobrku, który swym patronatem objął Wójt Gminy Stromiec. Uczniowie wygłosili teksty związane z czasami II wojny światowej ze względu na obchodzoną w tym roku 80. rocznicę wybuchu wojny.

Miło nam poinformować, iż Dominik zajął II miejsce w kategorii kl. IV- VI, a Michał otrzymał w tej samej kategorii wyróżnienie. Chłopcom życzymy dalszych sukcesów.

Dzień Pluszowego Misia

Spotkanie słowno-muzyczne