Dzień Komisji Edukacji Narodowej - święto szkoły

Utworzono dnia 17.10.2023

Ślubowanie Pierwszaków

Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej im. Ks. Kazimierza Kniedziałowskiego są już pełnoprawnymi uczniami...
12 października 2023 r. odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia. To był wyjątkowy dzień. W niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym, pierwszacy ślubowali być dobrymi uczniami i Polakami.
Po złożeniu ślubowania Pani Dyrektor Aneta Marlecka - Wlazło dokonała symbolicznego pasowania na ucznia dotykając ołówkiem, jak czarodziejską różdżką, ramion pierwszoklasistów. Zanim jednak najmłodsi uczniowie zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej musiały przedstawić to, czego już się w szkole nauczyły. Gotowi, odświętnie ubrani i bardzo przejęci przystąpili do zaprezentowania swoich umiejętności.
Ślubowanie uczniów klas pierwszych to bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla ich rodziców, dziadków i bliskich.

Dzień KEN

Wierni tradycji - 13 października br. - obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej.
Uczniowie kl. IV - VIII przygotowali program artystyczny, a dzieci z oddziałów przedszkolnych przygotowały piosenkę i taniec.
W części oficjalnej Dyrektor szkoły p. Aneta Marlecka - Wlazło powitała wszystkich zgromadzonych gości i złożyła im serdeczne życzenia.
Wyróżniający się pedagodzy i pracownicy administracyjni otrzymali Nagrody Dyrektora Szkoły.
Serdeczności dla pedagogów popłynęły również ze strony Rady Rodziców oraz Samorządu Uczniowskiego. Nie obyło się bez kwiatów, uśmiechów i wyrazów wdzięczności.

GALERIE:

KEN